SMS vyznání lásky

09. 12. 2009 | † 09. 01. 2010 | kód autora: tb8

 

TEN POHLED Z OCI DO OCI TEN MI UZ DAVNO NESTACI,JA CHTELA BYCH MÍT RUKU TVOU A TY A BYS MEL ZAS TU MOU.CHYTIT SE ZA RUKU,PRVNE SE POLÍBIT A KRASNE OBETI NECHAT SI ZALIBIT.LASKA JE NADHERNA-KDYZ ME MAS RAD,LASKA JE PRISERNA-KDYZ CHCES BÍT JEN MUJ KAMARAD!
 
bílí mráček plul po obloze, ale byl výmečný stejně jako ty.Mráček který mi pohnul srdcem a naplnil ho roskoší, si to ty, ta co mi naplnila srdce láskou.
 
Chtěla bych s tebou být, jako v pohádce se mít. Jako princ a princezna, co je tak líbezná. Chtěla bych být ve tvém objetí, být s tebou až do konce století. Čím dál víc tě miluju, za všechno moc ti děkuji :-*
 
rano kdyz se probudim na tebe se zahledim,na tebe jen a radosti se usmeju.je mi smutno kdyz nejsi primne,tesim se na tebe a jak me nezne obejmes.kdyz sem stebou je mi krasne a z lasky ti pisu basen...chci stebou byt kazdy den nase laska neni sen...jsi promne poklad muj zivot,vzduch ktery dycham a onas dvoch snivam.jak miluju te nedokazu rict,ale ty to uz stejne vis.s laskou te budu porad milovat protoze te chci a navzdy te budu milovat......
 
Tvé oči jsou jak vodní hladina, třpitivá jak hvězdička jediná, kouzelná jako okno do mé duše, zasáhnou jako střela z kuše, Tvé rty jsou jako sladká zahrada, jak obloha, když slunce zapadá, žhavá jsou jak vyvřelá láva. Miluji Tě!
 
Líbí se mi Tvůj úsměv,
co zahřívá mě na duši.
Líbí se mi Tvůj pohled,
co mé srdce rozbuší.
Líbí se mi Tvoje rty,
co tak krásně líbají.
Líbí se mi tvoje oči,
co příjemně koukají.
Líbí se mi Tvoje uši,
co mi umí naslouchat.
Líbí se mi Tvé nitro,
co mi umí rozumět.
Líbí se mi Tvé ruce,
co příjemně hladějí.
Líbí se mi Tvoje paže,
co mě vždy objímají.
Líbí se mi být s Tebou,
co srdce mé rozehříváš.
Líbí se mi být s Tebou,
co tělo mé rozechvíváš.
 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.